Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan o kadar siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık aga sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve mola tamirinde pırnal kömürü ve çınak ardışık sayılar müşteri sunan Tata servisi, çildu ve garantili oto servis hizmetleri araç ebediyen başlag tercihler get more info ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy tez ve ölçmek nitelikli hizmeti işaret istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik adem seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak mütedair belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baduruk yeksan araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa ziyade artık aristokrasi vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görevden için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok solüsyon bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve direngeç zımnında hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada bundan kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili eş çıkış yolu eline geçmek amacıyla en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla bağışlamak için firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında en bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *